KARAGÖL YAYLASI ÇADIR KAMP YEDEK KAYIT 6

ETKİNLİK ADI : KARAGÖLÇADIR KAMPI
ETKİNLİK TARİHİ :20-21 HAZİRAN 2020
ETKİNLİK İÇERİĞİ :KAMP – TREKKİNG
ETKİNLİK G.KONUMU :TARAKLI / KARAGÖL YAYLASI
ETKİNLİK YÖNETİCİSİ :UGO TRAVEL A-8407
FAALİYET BEDELİ :275 TL
* Etkinlik 31 Kişilik hijyenik açıdan üst seviye olan araçla sadece 15 kişi ile yapılacak yani her 2’li koltuğa 1 kişi düşecek şekilde yapılacak..
Belirlediğimiz Program ;
20 Haziran (Cumartesi)sabahı belirlediğimiz duraklardan sizleri alarak hijyenik açıdan üst seviye olan araçlarımız ile 3,5 saatlik yolculuğun ardından Taraklı’da olacağız.. Taraklı ilçesince cumartesi günleri pazar kurulmaktadır, Taraklıda alışverişlerimiz yapıp daha sonra ufak bir kasabanın içinde tur yapıp çadır kampı yapacağımız yaylamıza çıkıyoruz. Karagöl Yaylası.. Aracımızdan eşyalarımızı indirip çadırlarımızı kurmaya başlıyoruz, eğer daha önce deneyiminiz yoksa hiç sıkıntı değil sizlere yardımcı olacağız.. Biraz dinlendikten sonra dileyenler ile zor olmaya bir parkurda yürüyüş yapacağız.. Başka bir yayla olan Acelle Yaylasına yürüyeceğiz.. Katılmak istemeyenler olabilir onlarda kamp alanında güzelce vakit geçirebilir.. Yürüyüşümüz bitikten sonra ateşimizi yakıp Sosyal Mesafemizi koruyarak ? ateş başında sohbetler edeceğiz.. Ateşimiz sabaha kadar yanacak isteyen istediği kadar oturabilir… ?

21 Haziran (Pazar)Sabahı erken kalkalım vs. yok keyif yapacağız.. İsteyen arkadaşlarla sabah 10-12 Km. parkurda yürüyüş yapacağız, isteyenler ise yine kamp alanında kalabilir.. Akşam üstü çadırlarımızı toplayıpTARAKLIilçesine inip doğal ürünler alış verişi yapıyoruz… İşimiz bitikten sonra, İstanbul’a dönüş yoluna geçeceğiz..

KAMP ALANI HAKKINDA
✔ Kamp alanında bayan ve erkek tuvaleti var
✔ Ateş yakmak mümkündür..
✔ Kafe ve restoran yoktur… (Köylü satıcı süt yoğurt bal satıyor)
✔ Elektrik yok.
✔ Telefon ve İnternet yer yer çekmektedir.
✔ Göl kenarıdır balık vs. tutabilirsiniz..
NOT :ÇADIRI OLMAYAN ARKADAŞLAR BİZİMLE İLETİŞİME GEÇSİNLER.
ETKİNLİK KATILIM BEDELİ : 275 TL
Yukarıda belirtiğimiz gibi 31 Kişilik hijyenik açıdan üst seviye olan araçla sadece 15 kişi ile yapılacak yani her 2’li koltuğa 1 kişi düşecek şekilde etkinliği gerçekleştireceğiz.,
[TABS_R id=1898]
TARAKLI HAKKINDA
www.tarakli.bel.tr/tarihce.asp
Biz ;
Facebook :https://bit.ly/35XOLQb
İnstagram :https://bit.ly/2VuMd8t
YouTube :https://bit.ly/2T01SLx
Wikiloc Parkurlarımız :https://bit.ly/2zuQEaY
DUYURUSUNU YAPTIĞIMIZ ETKİNLİK ,1618 NOLU YASA KAPSAMINA GİREN FAALİYETLER TURSAB SEYAHAT ACENTESİ İŞLETME BELGE SAHİBİ ( BELGE NO 8407 )UGO TURİZMİN DÜZENLEMİŞ OLDUĞU BİR ETKİNLİKTİR. GRUP TREKKING KAR AMACI GÜTMEKSİZİN PAYLAŞIM ESASLI OLARAK ETKİNLİĞİ SOSYAL MEDYA YOLU İLE GURUP ÜYELERİNE YAYMAKTADIR.
ETKİNLİNLİKLERİMİZ

Tarih

20 - 21 Haz 2020
Süresi doldu!

Zaman

08:00 - 22:00

Etkinlik Yöneticisi

UGO TURİZM
Telefon
0 532 460 53 70
E-Posta
bilgi@gruptrekking.com
QR kod

UGO TURİZM

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.