GÖLYAZI-MUDANYA-TRİLYE-CUMALIKIZIK

ETKİNLİK ÖZETİ : GÖLYAZI-MUDANYA-TRİLYE -CUMALIKIZIK
ETKİNLİK SÜRESİ : 08 Mart 2020 Pazar
ETKİNLİK OPERATÖRÜ : UGO TRAVEL A-8407
ETKİNLİK ÜCRETİ : 130 TL (24 kişi altı katılımda 10 TL ilave)

Sabah 06.00 ‘da incirliden hareket ederek katılımcılarımızı topluyoruz ve Bursa istikametinde yola çıkıyoruz. Yolda vereceğimiz molaların ardından ilk durağımız olan CUMALIKIZIK’a ulaşıyoruz. Arnavut kaldırımı sokakları ile Cumalıkızık’te eski köy evleri arasından geçerek turumuzu tamamladıktan sonra şahane bir atmosfere sahip TRİLYE kasabasına geçiyoruz.

trilye

Kuş bakışı manzaraya sahip olan Çamlıkahve’ye çıkıyoruz ve harika manzara eşliğinde bir şeyler içip yorgunluğumuzu atıyoruz. Trilye gezimizin ardından bir başka tarihi ve doğa güzellikleri ile ön plana çıkmış olan Gölyazı’ya geçiyoruz. Uluabat gölü üzerinde bir yarımada şeklinde bulunan kasaba Eski roma döneminden kalma eserleri ile tarih severlerin ilgi odağı olmuş durumdadır.İlk olarak Tarihi Çınar ziyaretimizle başlıyoruz ve rehberimiz eşliğinde hikayesini dinledikten sonra köy meydanına geçiyoruz ve alışveriş için küçük bir serbest zaman veriyoruz.Serbest zamanın ardından yarımadanın çevresini dolaşıyoruz. ( isteyen misafirlerimiz serbest zamanda kayık turuna da çıkabilirler ) Gölyazı gezimizi de tamamladıktan sonra akşam saatlerine doğru İstanbul doğru yola çıkıyoruz.

ORHAN AVCU : 0532 460 53 70
Faaliyetlerimizde oluşan müşterek maliyet ,katılımcılara paylaştırılarak faaliyet katılım ücreti oluşturulmaktadır. Faaliyetlerde katılım iptalleri bizi zor duruma sokmaktadır. 1 günü aşan faaliyetlerde, faaliyete 15 gün ve daha az kala yapılan iptallerde, yerinize katılımcı bulunamaz ve araç kritik bir sayıda ise, katılım ücreti gelmeseniz dahi sizden talep edilir veya kaparonuz geri verilmez. Günübirlik faaliyetlerde faaliyetin bir önceki iş günü saat 15:00 dan sonra yapılacak iptallerde yerinize katılımcı bulunamaz ve araç kritik bir sayıda ise, katılım ücreti gelmeseniz dahi sizden talep edilir.
PAYLAŞIMINI YAPTIĞIMIZ ,1618 NOLU YASA KAPSAMINA GİREN FAALİYETLER TURSAB SEYAHAT ACENTESİ İŞLETME BELGE SAHİBİ UGO TURİZM ( BELGE NO 8407 ) İN FAALİYETLERİ OLUP , GRUP TREKKING DOĞA SPORLARI KAR AMACI GÜTMEKSİZİN PAYLAŞIM ESASLI OLARAK ETKİNLİĞİ SOSYAL MEDYA YOLU İLE GURUP ÜYELERİNE YAYMAKTADIR.
“GRUP TREKKING” TAMAMEN ARKADAŞ ÇEVRESİ İLE SINIRLI PAYLAŞIM ESASLI ETKİNLİKLER YAPARAK KAR AMACI GÜTMEYEN GÖNÜLLÜLÜK ESASI İLE ETKİNLİKLER DÜZENLEYEREK DOĞA VE TARİH SEVGİSİNİ YAKIN ÇEVRESİNE AŞILAYAN BİR OLUŞUMDUR TİCARİ BİR KURUM YA DA KURULUŞ DEĞİLDİR.

Tarih

08 Mar 2020
Süresi doldu!

Zaman

07:30 - 19:20

Bölge

Bursa

Etkinlik Yöneticisi

UGO TURİZM
Telefon
0 532 460 53 70
E-Posta
bilgi@gruptrekking.com
QR kod

UGO TURİZM

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.