Gölyazı – Mudanya – Trilye – Cumalıkızık Turu

Program ;
Tüm katılımcı dostlarımızı aldıktan sonra, yola çıkıyoruz.. Yolda bizler için dağıtılan Kahvaltı paketimizle kahvaltımızı yapacağız..
4’ü 1 yerde desek yalan olmaz, sizleri bir birinden güzel 4 ayrı beldeye götüreceğiz, emin olun çok ama çok sevecek ve beğeneceksiniz.
Belirtilen buluşma duraklardan misafirlerimizi alıp Eskihisar- Topcular  Feribotu ile Yalova üzerinden ilk gezinti noktamız olan CUMALIKIZIK köyüne varıyoruz, 

CUMALIKIZIK 
Küçük Emrah’ın Kınalı kar dizisinden sonra meşhur olan bu Osman Köyüne sizlerde bayılacaksınız. Cumalıkızık Köyünde Konuk Evi, Sanat Evi, Çoban Evi, cin aralığı gibi bir çok yeri gezme şansımızda olacaktır.

GÖLYAZI 
Cumalıkızık’tan ayrılıp kısa bir yolculuktan sonra GÖLYAZI‘ya Bir çok fotoğrafçı dostumuzun fotoğraf çekmek için gittiği bu güzel yarımada sizleri de büyüleyecektir. Anadolu Rum Ortodoks kiliselerinin önemli ve özgün örneklerinden olan Aziz Panteleimon Kilisesi ve doğa ürünlerin satıldığı bir çok sergi sizleri ayrı bir dünyaya götürecektir. Uluabat gölünde tekne kullan bayanlar ve avlanan balıklarda bir o denli ilgi çekicidir.  Meydanda bulunan yaşlı çınar ağaçları altında çaylarımızı yudumlamak ayrıca bir keyifli olacaktır.

MUDANYA
Tarihi Mudanya evleri ve Mudanya Mütarekesi’nin imzalandığı binayı geziyoruz, Deniz kenarındaki tarihi dokusunu her anlamda koruyan bu şirin beldeyi emin olun çok seveceksiniz. Unutmadan Mudanya’daki esnaf lokantaları bir harikadır.

TRİLYE
Eski bir Rum yerleşim yeri olan Trilye de zaman akmıyor sanki durmuş gibidir. Taş mektep, papaz okulu ve bir çok tarihi eseri barından bu güzide beldemizden zeytin ve zeytinyağı gibi ürünlerde satın alabilirsiniz.
İSTANBUL’A DÖNÜŞ
Trafik ve yol durumuna göre saat  22:00 – 23:00 gibi İstanbul’da oluruz..

NOT: Bu etkinlik en az  18 – en çok 44 kişiyle gerçekleşir.

Ücret : 170 TL

Fiyata Dahil Olanlar
Lüks Araçlar ile Ulaşım
Profesyonel Rehberlik
1618 Nolu Seyahat Sigortası
Serpme Köy Kahvaltısı
Feribot Ücreti
Tüm Çevre Gezileri

Fiyata Dahil Olmayanlar
❌ Tüm Öğle Yemekleri
❌ Tüm Özel Harcamalar
❌ Akşam Yemeği
❌ Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler
❌ Tüm Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
❌ Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar

ÖDEMELER İSTENDİĞİNDE ACENTE HESABINA VEYA ACENTE YETKİLİSİNE YAPILMALIDIR.
UGO TURİZM İNŞ GIDA TİC LTD.ŞTİ.
ADRES : ŞİRİNEVLER MAH MAHMUT BEY CAD. MERİÇ SOK NO 27/1 BAHÇELİEVLER- İSTANBUL
İLETİŞİM | UGO TURİZM 0 532 460 53 70
HESAP BİLGİLERİ : İŞ BANKASI UGO TURİZM İNŞAAT İTHA.
İBAN : TR86 0006 4000 0011 1071 0228 94
DUYURUSUNU YAPTIĞIMIZ ETKİNLİK, 1618 NOLU YASA KAPSAMINA GİREN FAALİYETLER TURSAB SEYAHAT ACENTESİ İŞLETME BELGE SAHİBİ (BELGE NO 8407) UGO TURİZM’İN DÜZENLEMİŞ OLDUĞU BİR ETKİNLİĞİDİR.
© Telif Hakkı - GRUP TREKKING DOĞA SPORLARI